Najczęściej zadawane pytania

Ile kalorii i węglowodanów jest w pojedyńczej fasolce Jelly Belly®?

Pojedyncza fasolka Jelly Belly zawiera 4 kalorie (około 100 kalorii w porcji 25 fasolek). Każda fasolka zawiera 1 gram węglowodanów i nie zawiera tłuszczu. Jelly Belly® oferuje wspaniałe smaki, którym towarzyszy umiarkowana ilość kalorii. Produkty posiadają również certyfikat Kosher OU.

Czym różnią się fasolki Jelly Belly® od Jelly Bean Chocolate Dips®?

Fasolki Jelly Belly® posiadają smakowitą skorupkę otaczającą miękki, ciągnący się środek cukierka. Natomiast w przypadku Chocolate Dips®, środek fasolek Jelly Belly jest oblany pyszną, ciemną czekoladą.

Czy fasolki Jelly Belly® są produkowane bezglutenowo?

Receptura produkcji fasolek Jelly Belly® nie zawiera jakichkolwiek ilości pszenicy, żyta, jęczmienia czy owsa. Modyfikowaną skrobią spożywczą użytą do produkcji naszych fasolek jest skrobia kukurydziana.

Ile fasolek Jelly Belly® mieści się w jednym kilogramie?

Około 882 fasolek Jelly Belly® mieści się w jednym kilogramie. Jest to oczywiście wynik przybliżony.

Czy produkty Sunkist® Fruit Gems oraz Orange Slices (plastry pomarańczy) zawierają żelatynę?

Produkty Sunkist® Fruit Gems oraz Oranges Slices zawierają pektyny owoców cytrusowych. Produkty te nie zawierają żelatyny.

Jak długo zajmuje przygotowanie jednej fasolki Jelly Belly®?

Przygotowanie jednej fasolki Jelly Belly® zajmuje od 7 do 21 dni i to nie jest żart! Jest to złożony proces prowadzony przez najlepszych specjalistów, w którym używa się zarówno najnowszej technologii jak i tradycyjnych, sprawdzonych metod.

Jaki rodzaj czekolady używany jest do produkcji Jelly Bean Chocolate Dips®?

Do produkcji Jelly Bean Chcolate Dips® używana jest ciemna czekolada.

Co to są fasolki Sport Beans®?

Fasolki Sport Beans® to jedyny w swoim rodzaju nowy produkt oferowany przez producenta Jelly Belly. Formuła produktu opracowana jest tak, aby dodawać energii Twojemu organizmowi oraz uzupełniać straty elektrolitów podczas wysiłku.

Co odróżnia fasolki Jelly Belly® od innych żelków fasolkowych?

Jelly Belly® żelki różnią się od zwykłych żelek ich autentycznym i intensywnym smakiem, liczbą smaków, mniejszym rozmiarem, żywymi kolorami i oczywiście, nazwą Jelly Belly umieszczonej na każdej fasolce. Opracowane dla wyrafinowanego podniebienia, do wyprodukowania większości smaków Jelly Belly jelly bean używa się na ile to możliwe tylko naturalnych składników takich jak np. czekolada, kokos, soki owocowe i przeciery owocowe, takie jak truskawki, gruszki i banan. Te naturalne składniki zawarte są w środku oraz w powłoce fasolki.

Co odróżnia Sport Beans® od regularnych Jelly Belly?

Fasolki Sport Beans® są stworzone specjalnie dla osób aktywnie uprawiających sport. Dostarczają łatwo przyswajalne i energetyczne węglowodany, elektrolity jak sód i potas niezbędne do zachowania właściwej równowagi płynów oraz witaminy B1, B2, B3 i C potrzebne w procesach metabolicznych i pomagające w zachowaniu dobrego stanu zdrowia.